Forcar Шафа морозильна EF200SS

Шафа морозильна EF200SS призначена для заморожування продуктів харчування у ресторанах, кафе, готелях, барах та закладах громадського харчування.
Корпус холодильної шафи з нержавіючої сталі, внутрішнє оброблення з пластику.
Загальний об`єм 130 літрів.
Шафа має статичне охолодження. Розморожування відбувається вручну.
Для контролю температури використовується термостат. Ізоляція товщиною 60 мм забезпечує ефективне утримання холоду. Холодоагент R600a допомагає зберегти оптимальні умови охолодження.
Ручне видалення талої води.
Можливість зміни напрямку відкривання дверей для більшої зручності користування.
Основні характеристики морозильної шафи EF200SS:
- Електронний блок управління з дисплеєм
- Вбудований замок з ключем
- Температурний режим: -18°C - -22°C
- Холодильник без внутрішнього освітлення
В комплекті 2 полиці-решітки з пластиковим покриттям: 2 шт. розміром 480х440 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forcar |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G-EF200SS |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 45 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 855 мм |
| Глубина | 585 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Материал | Нержавіюча сталь/пластик |
| Об'єм холодильного обладнання | 120 л |
| Мощность | 150 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Морозильні шафи |
| Тип дверей | Глухі |
| Ширина | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 50 812 ₴
