Forcar Шафа морозильна EF200

Морозильна шафа EF200 призначена для заморожування продуктів харчування у ресторанах, кафе, готелях, барах та закладах громадського харчування.
Корпус морозильної шафи з пофарбованої сталі, внутрішнє оброблення з пластику.
Загальний об`єм 130 літрів.
Шафа має статичне охолодження, що забезпечує ефективне розподілення холоду у всьому просторі морозильної шафи. Ручне розморожування.
Для контролю температури використовується термостат. Ізоляція товщиною 60 мм забезпечує ефективне утримання холоду. Холодоагент R600a допомагає зберегти оптимальні умови охолодження.
Вбудований механізм автоматичного випаровування конденсату.
Можливість зміни напрямку відкривання дверей для більшої зручності користування.
Основні характеристики морозильної шафи EF200:
- Шафа обладнана електронним блоком управління з дисплеєм та вбудованим замком з ключем.
- Температурний режим: -18°C - -22°C.
- Холодильник без внутрішнього освітлення.
В комплекті 2 полиці-решітки з пластиковим покриттям розміром 2 штуки 480х440 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forcar |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G-EF200 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 45 кг |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 855 мм |
| Глубина | 585 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Материал | Нержавіюча сталь/пластик |
| Об'єм холодильного обладнання | 120 л |
| Мощность | 150 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Морозильні шафи |
| Тип дверей | Глухі |
| Ширина | 600 мм |
- Цена: 44 975 ₴
