Forcar Холодильна шафа SNACK400TN

- Под заказ
- Код: (Склад 40) G-SNACK400TN
Отправка с 08 июня 202698 387 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Шафа холодильна SNACK400TN призначена для забезпечення ідеальних умов для зберігання продуктів харчування та напоїв у ресторанах, кафе, барах, готелях та закладах громадського харчування.
Корпус холодильної шафи з нержавіючої сталі.
Загальний об`єм 429 літрів.
Шафа має статичне охолодження. Розморожування відбувається автоматично.
Електронний контроль температури. Ізоляція товщиною 50 мм. забезпечує ефективне утримання холоду. Холодоагент R290 допомагає зберегти оптимальні умови охолодження.
Резервуар для талої води.
Можливість зміни напрямку відкривання дверей для більшої зручності користування.
Основні характеристики холодильної шафи SNACK400TN:
- Температурний режим: -2°C - +8°C.
- Холодильник без внутрішнього освітлення.
- Двері з механізмом автоматичного закриття.
- Регулювання ніжок.
В комплекті 3 полиці-решітки з пластиковим покриттям розміром 530х540 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Forcar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | G-SNACK400TN |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Forcar |
| Вага (нетто) | 125 |
| Вид | Холодильне обладнання |
| Высота | 2010 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Количество дверей | 1 |
| Об'єм холодильного обладнання | 429 л |
| Мощность | 300 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Холодильні шафи |
| Тип дверей | Глухі |
| Ширина | 680 мм |
Информация для заказа
- Цена: 98 387 ₴
