DVA Фільтр для води LT16

Помякшувач води LT16 DVA призначений для помякшення водопровідної води з метою захисту нагрівальних елементів обладнання від утворення накипу. Встановлюється між джерелом води та обладнанням і сумісний з усіма кавомашинами, що мають підключення до водопроводу. Також може бути використаний разом з іншими типами професійного обладнання інших виробників, такими як пароконвектомати, льодогенератори, посудомийні машини і т.д.
Містить синтетичну іонну смолу, що нейтралізує іони магнію та кальцію та замінює їх на іони натрію. Має герметичну кришку. Виготовлений із нержавіючої сталі.
Рекомендована максимальна витрата води: 1000 л/год.
Температура води: від 4 до 25°.
Розмір зєднання, дюйм: Ø 3/4.
Кількість смол: 11,2 л.
Робочий тиск: 1-8 бар.
Кількість солі для регенерації: 2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | DVL311103 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | DVA |
| Вага (нетто) | 12 кг |
| Вид | Допоміжне |
| Высота | 600 мм |
| Глубина | 255 мм |
| Объем, л | 16 |
| Тип | Фільтри для води |
| Ширина | 190 мм |
- Цена: 9 075 ₴
