Ice Tech Льодогенератор SS 45

- Под заказ
- Код: (Склад 40) SS 45
Отправка с 08 июня 202699 137 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Льодогенератор SS 45 - це професійний пристрій, який використовується для ефективного виробництва кубиків льоду. Апарат ідеально підходить для барів, кафе, ресторанів і скрізь, де подають холодні напої.
Кубики льоду ICE TECH SS тануть дуже повільно, дозволяючи клієнтам довше насолоджуватися охолодженими напоями.
Матеріал.
Льодогенератор виготовлений повністю з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до ударів і подряпин і легко чиститься.
Охолодження.
Має повітряне охолодження. Навколо пристрою повинна бути забезпечена вільна циркуляція повітря. Його не можна вбудовувати або розташовувати поблизу іншого теплогенеруючого обладнання, інакше його ККД істотно знизиться.
Продуктивність.
Апарат виробляє кубиковий лід. Потужність заморожування льодогенератора становить до 42 кг льоду на добу.
Управління льодогенератором здійснюється таймером і термостатом.
- Холодоагент: R404.
- Кліматичний клас: T.
- Підключення води: 3/4".
Розміри: M(Ø39 x35 мм) або L(Ø39 x38 мм)
Вага кубика: M(22 г) або L(34 г)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | SS 45 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вага (нетто) | 44 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 695 мм |
| Глубина | 605 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 450 Вт |
| Производительность | 42 кг/день |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 435 мм |
- Цена: 99 137 ₴
