Льодогенератор SC 600 - це професійний пристрій, який використовується для ефективного виробництва сухого лускатого льоду. Льодогенератори ICE TECH SC забезпечують оптимальне охолодження для широкого спектру продуктів. Використовується на вітринах зі свіжою їжею в супермаркетах, ресторанах швидкого обслуговування, консервування морепродуктів або в коктейлі.
Лускатий лід дозволяє різним секторам підтримувати контрольовану температуру, забезпечуючи, таким чином, безпеку харчових, комерційних, наукових і промислових застосуваннях.
Матеріал
Льодогенератор виготовлений повністю з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до ударів і подряпин і легко чиститься.
Охолодження
Має повітряне охолодження. Навколо пристрою повинна бути забезпечена вільна циркуляція повітря. Його не можна вбудовувати або розташовувати поблизу іншого теплогенеруючого обладнання, інакше його ККД істотно знизиться.
Продуктивність
Апарат виробляє лускатий лід. Потужність заморожування льодогенератора становить до 600 кг льоду на добу.
- Холодоагент: R404
- Кліматичний клас: T
- Підключення води: 3/4"
Товщина льоду: 1.5-3 мм
Вихід льоду: Ø326 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 50025 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вага (нетто) | 200 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 835 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 3,3 кВт |
| Производительность | 600 кг/день |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 1250 мм |
- Цена: 868 822 ₴


Отправка с 08 июня 2026