Ice Tech Льодогенератор PS 62

- Под заказ
- Код: (Склад 40) PS 62
Отправка с 08 июня 2026142 202 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Льодогенератор PS 62 - це професійний пристрій, призначений для ефективного виробництва пальчикового льоду. Він ідеально підходить для барів, кафе, ресторанів і будь-яких місць, де подають холодні напої.
ICE TECH PS має повністю електромеханічне керування, без форсунок або інжекторів, що працюють від насоса, що робить апарат надійним та простим у користуванні.
Матеріал:
Льодогенератор виготовлений повністю з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до ударів і подряпин, і легко чиститься.
Охолодження:
Має повітряне охолодження. Навколо пристрою повинна бути забезпечена вільна циркуляція повітря. Не розташовуйте пристрій поблизу іншого теплогенеруючого обладнання, оскільки це може суттєво знизити його ККД.
Продуктивність:
Апарат виробляє пальчиковий лід з потужністю заморожування до 55 кг на добу. Пальчиковий лід забезпечує максимальну тепловіддачу для ефективного охолодження.
Льодогенератор не має таймера - кінець циклу визначається через механічні пристрої.
- Холодоагент: R404.
- Кліматичний клас: T.
- Підключення води: 3/4".
- Ніжки регулюються.
Розміри льоду: Ø29 x42 мм
Вага кубика: 20 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | PS 62 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вага (нетто) | 55 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 1039 мм |
| Глубина | 557 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 650 Вт |
| Производительность | 55 кг/день |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 590 мм |
- Цена: 142 202 ₴
