Льодогенератор FD 215 - це професійний пристрій, який використовується для ефективного виробництва кубиків льоду. Лід готується дуже швидко, тому він ідеально підходить для фастфудів, кафе та ресторанів, які потребують великих об’ємів льоду.
Матеріал
Льодогенератор виготовлений повністю з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до ударів і подряпин і легко чиститься.
Охолодження
Має повітряне охолодження. Навколо пристрою повинна бути забезпечена вільна циркуляція повітря. Його не можна вбудовувати або розташовувати поблизу іншого теплогенеруючого обладнання, інакше його ККД істотно знизиться.
Продуктивність
Апарат виробляє кубиковий лід. Потужність заморожування льодогенератора становить до 212 кг льоду на добу. Кубики доступні в двох різних розмірах відповідно до ваших потреб.
- Холодоагент: R404
- Кліматичний клас: T
- Підключення води: 3/4"
Розміри льоду: 23x26x23 мм / 11x23х26 мм (звичайник кубик і нарізаний кубик)
Вага кубика: 12 г / 6 г
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FD 215 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вага (нетто) | 85 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 1,2 кВт |
| Производительность | 212 кг/день |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 762 мм |
- Цена: 222 554 ₴


Отправка с 08 июня 2026