Льодогенератор CD 55 - це професійний пристрій, який використовується для ефективного виробництва лускатого льоду. Льодогенератори ICE TECH CD забезпечують оптимальне охолодження для широкого спектру продуктів. Використовується на вітринах зі свіжою їжею в супермаркетах, ресторанах швидкого обслуговування, консервування морепродуктів або в коктейлі.
Лускатий лід дозволяє різним секторам підтримувати контрольовану температуру, забезпечуючи, таким чином, безпеку харчових, комерційних, наукових і промислових застосуваннях.
Матеріал
Льодогенератор виготовлений повністю з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до ударів і подряпин і легко чиститься.
Охолодження
Має повітряне охолодження. Навколо пристрою повинна бути забезпечена вільна циркуляція повітря. Його не можна вбудовувати або розташовувати поблизу іншого теплогенеруючого обладнання, інакше його ККД істотно знизиться.
Продуктивність
Апарат виробляє лускатий лід. Потужність заморожування льодогенератора становить до 58 кг льоду на добу.
- Холодоагент: R404
- Кліматичний клас: T
- Підключення води: 3/4"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | CD 55 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 790 мм |
| Глубина | 595 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 505 Вт |
| Производительность | 48 кг/день |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 465 мм |
- Цена: 187 118 ₴


Отправка с 08 июня 2026