Бункер для зберігання льоду B340 призначений для короткочасного зберігання льоду, щоб забезпечити достатню кількість льоду в будь-який час. Ізоляція з поліуретану забезпечує зберігання льоду з низькою швидкістю танення.
Бункер здатний вмістити до 340 кг льоду.
Легко чиститься завдяки округлим краям для оптимальної гігієни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | B 340 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вага (нетто) | 69 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 1231 мм |
| Глубина | 819 мм |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 1067 мм |
Информация для заказа
- Цена: 164 748 ₴


Отправка с 08 июня 2026