ICB Апарат для випікання тартів Cook-Matic

- В наличии
- Код: (Склад 40) 07.FCTN1
135 844 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Cook-Matic - це професійний пристрій для випікання тарталеток, який дозволяє формувати та пекти тарталетки з різних типів тіста: пісочного, солоного, листкового. За допомогою форм з двох пластин можна отримувати тарталетки різних форм і розмірів, готові для наповнення начинкою та декорування.
Машина Cook-Matic для випікання тарталеток дуже проста у використанні: достатньо встановити потрібну температуру та час приготування і натиснути "Старт". Для досягнення ідеальної консистенції можна налаштувати різні температури для верхньої та нижньої пластини.
Акустичний сигнал повідомить про завершення приготування. Таким чином, ви отримаєте тарталетки з домашнім смаком і якістю, але з меншими витратами на виробництво.
Максимальний температурний режим: 250°C
Форми купуються окремо.
Час випікання: 3-10 хв
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Производитель | ICB Tecnologie |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 07.FCTN1 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 30 кг |
| Вид | Кондитерський інвентар |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Мощность | 3,2 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Апарат для виготовлення тартів |
| Ширина | 440 мм |
- Цена: 135 844 ₴
