Електрична плита SPQ 7120 E оснащена 6 квадратними чавунними конфорками. Плита виготовлена з нержавіючої сталі, що робить її стійкою до механічних пошкоджень і легкою у догляді.
Кожна конфорка має розмір 220x220 мм та потужність 2,6 кВт, що дозволяє швидко і рівномірно нагрівати посуд будь-якого обєму.
Вбудований внутрішній термозахист від перегріву гарантує безпеку використання, запобігаючи можливість пошкодження плити в разі надмірного нагрівання.
Плита розміщується на відкритій знизу нейтральній тумбі, до якої за бажанням можна замовити дверцята.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Чехия |
| Производитель | RM Gastro |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Плити |
| Мощность | 15,6 кВт |
| Глубина | 730 мм |
| Артикул | SPQ 7120 E |
| Вид | Теплове обладнання |
| Вага (нетто) | 86 кг |
| Підключення тип | 400 В |
| Базова одиниця | шт |
| Кількість комфорок | 6 |
Информация для заказа
- Цена: 243 942 ₴


Отправка с 07 июня 2026