Однокамерна піч для піци ET 105 - професійна піч, призначена для піцерій, барів і ресторанів. Дозволяє готувати 9 піц діаметром 33 см одночасно.
Піч для піци оснащена верхнім і нижнім нагрівачами, якими можна керувати окремо за допомогою зручних ручок та аналогового термостату, забезпечує рівномірне випікання та точний контроль температури під час процесу випікання. Піч працює в діапазоні температур від 50°C до 450°C, що дозволяє готувати різні види піци. Внутрішнє освітлення дозволяє контролювати процес, не відкриваючи дверцята, що також сприяє більш рівномірному випіканню.
Корпус печі виготовлений із оцинкованого лакованого листа, що забезпечує довговічність обладнання та полегшує його обслуговування. Сталь має високу стійкість до механічних пошкоджень, її легко підтримувати в чистоті та вона безпечно контактує з їжею. Дно камери вистелене термостійким каменем, що забезпечує ефективне і рівномірне випікання піци.
Особливості печі для піци ET 105
- Одна пекарна камера
- Піч для 9 піц діаметром 33 см
- Верхній та нижній нагрів регулюються окремо
- Внутрішнє освітлення
- Ізоляція – мінеральне волокно
- Корпус з оцинкованої лакованої сталі
Внутрішні розміри: 1050x1050x150 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2002150 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 143 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 420 мм |
| Глубина | 1270 мм |
| Количество уровней | 1 |
| Материал | Оцинкована лакована сталь |
| Мощность | 12 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 1310 мм |
- Цена: 199 143 ₴


Отправка с 08 июня 2026