Bartscher Піч для піци CT 200

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 2002020
Отправка с 07 июня 2026144 225 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Піч для піци CT 200 - це сучасна та професійна піч, яка забезпечує ідеальні умови для випікання смачної піци. Дві духові камери дозволяють готувати 8 піц діаметром 30 см одночасно. Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Піч для піци виготовлена з лакованого сталевого листа, завдяки чому вона стійка до механічних пошкоджень і легко чиститься. Для зручності використання прилад оснащений скляними дверцятами та внутрішнім підсвічуванням, завдяки чому кухар може легко спостерігати за процесом випікання піци, не відкриваючи дверцята і тим самим не втрачаючи тепло.
Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом. Стінки камери з алюмінію легко миються і безпечні для їжі.
Пристрій оснащений зручними ручками, якими можна керувати окремо, та індикаторами, що інформують про нагрів печі, а ізоляція із скловати мінімізує витрати енергії.
Особливості печі для піци CT 200
- Дві пекарні камери.
- Піч для 8 піц діаметром 30 см.
- Верхній та нижній нагрів регулюються окремо.
- Внутрішнє освітлення.
- Ізоляція – скловолокно.
- Корпус з лакованої сталі.
- Камера з алюмінію.
Внутрішні розміри: 2х 610x610x140 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Количество уровней | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2002020 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 98 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 750 мм |
| Глубина | 880 мм |
| Материал | Лакована сталь |
| Мощность | 8,4 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 890 мм |
- Цена: 144 225 ₴
