Bartscher Піч для піци CT 100

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 2002010
Отправка с 08 июня 202682 950 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Піч для піци CT 100 - це сучасна та професійна піч, яка забезпечує ідеальні умови для випікання смачної піци. Піч для виппікання піци має одну камеру, що робить її ідеальною для одночасного приготування 4 піц діаметром 30 см кожна. Функції верхнього і нижнього нагрівальних елементів з окремим регулюванням дозволяють налаштувати процес випікання під індивідуальні переваги, забезпечуючи ідеальний смак і консистенцію страви.
Піч для піци виготовлена з лакованого сталевого листа, завдяки чому вона стійка до механічних пошкоджень і легко чиститься. Для зручності використання прилад оснащений скляними дверцятами та внутрішнім підсвічуванням, завдяки чому кухар може легко спостерігати за процесом випікання піци, не відкриваючи дверцята і тим самим не втрачаючи тепло.
Дно камери вистелене шамотним камнем, яке відповідає за ідеальне пропікання піци, забезпечуючи правильну циркуляцію повітря під тістом. Стінки камери з алюмінію легко миються і безпечні для їжі.
Пристрій оснащений зручними ручками та індикаторами, що інформують про нагрів печі, а ізоляція із скловолокна мінімізує витрати енергії.
Особливості печі для піци CT 100
- Одна пекарна камера.
- Піч для 4 піц діаметром 30 с.м
- Верхній та нижній нагрів регулюються окремо.
- Внутрішнє освітлення.
- Ізоляція – скловолокно.
- Корпус з лакованої сталі.
- Камера з алюмінію.
Внутрішні розміри: 610x610x140 мм
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Количество уровней | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2002010 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 68 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 880 мм |
| Материал | Лакована сталь |
| Мощность | 4,2 кВт |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | Печі для піци |
| Ширина | 890 мм |
- Цена: 82 950 ₴
