Bartscher Підігрівач шоколаду 1.25 л

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 900005
Отправка с 07 июня 20262 718 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підігрівач шоколаду Bartscher
Підігрівач шоколаду Bartscher обємом 1,25 л дозволяє розігріти молочний, білий і чорний шоколад без пригорання і грудочок.
Для підтримки найвищого рівня безпеки та гігієни використовується керамічний внутрішній горщик, який можна зняти для очищення. Корпус з нержавіючої сталі міцний і його легко мити.
Регулювання температури в діапазоні 40 – 58°C забезпечує належну консистенцію шоколаду. Непряме нагрівання запобігає підгорянню шоколаду.
Встановлений вимикач оснащений світловим індикатором.
- Знімна керамічна чаша
- Ручки для транспортування
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Марміти |
| Мощность | 120 Вт |
| Глубина | 220 мм |
| Объем, л | 1,25 |
| Артикул | 900005 |
| Вид | Теплове обладнання |
| Вага (нетто) | 2 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Информация для заказа
- Цена: 2 718 ₴
