Bartscher Підігрівач TR I3WL1350

- Под заказ
- Код: (Склад 40) A114250
Отправка с 08 июня 202679 773 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Щоб страви, подані на фуршеті, довго залишалися свіжими і належної температури, необхідно використовувати лампи для підігріву страв. Підігрівач для страв забезпечить гостей гарячими стравами в будь-який час.
Підігрівач для страв TR I3WL1350 Bartscher призначений для розігріву готових страв або підтримання їх у теплому стані. Підігрівач страв - практичний прилад, який повинен бути в кожному ресторані або готелі. Обігрів за допомогою ІЧ обігрівача дуже ефективний і абсолютно безпечний для їжі.
Підігрівач для страв виготовлений з нержавіючої сталі, його легко підтримувати в чистоті, він стійкий до механічних пошкоджень і безпечний для їжі. Світловий індикатор інформує про роботу пристрою.
Особливості підігрівача для страв TR I3WL1350:
- Кількість джерел світла: 3
- Лампи контролюються окремо
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A114250 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 28 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 800 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь 18/10 |
| Мощность | 1,35 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 1270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 79 773 ₴
