Bartscher Підігрівач IHR1000

Щоб страви, подані на фуршеті, довго залишалися свіжими і належної температури, необхідно використовувати лампи для підігріву страв. Підігрівач страв забезпечить гостей гарячими стравами в будь-який час.
Нагрівальна лампа IHR1000 Bartscher призначена для розігріву готових страв або підтримання їх у теплому стані. Підігрівач страв - практичний прилад, який повинен бути в кожному ресторані при готелі. Обігрів за допомогою ІЧ обігрівача дуже ефективний і абсолютно безпечний для їжі.
Отвори в гастроємності забезпечують належну вентиляцію, щоб водяна пара не конденсувалася всередині корпусу. Керувати лампою дуже просто - вмикати і вимикати її однією кнопкою. Світлові індикатори інформують про роботу підігрівача для страв. Підігрівач для страв виготовлений з хромонікелевої сталі, що не тільки забезпечує гігієнічність і високу стійкість до механічних пошкоджень, але і надає приладу естетичний зовнішній вигляд.
У комплекті:
- GN 1/1 65 мм гастроємність з нержавіючої сталі
- Перфорований лист
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | A114001 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 8,3 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 505 мм |
| Глубина | 570 мм |
| Материал | Хромнікелва сталь |
| Мощность | 1 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Розмір деко, мм | GN 1/1 |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 335 мм |
- Цена: 18 498 ₴
