Bartscher Підігрівач I1WL400

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 114263
Отправка с 08 июня 202618 786 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Щоб страви, подані на фуршеті, довго залишалися свіжими і належної температури, необхідно використовувати лампи для підігріву страв. Підігрівач для страв забезпечить гостей гарячими стравами в будь-який час.
Підігрівач для страв I1WL400 Bartscher призначений для розігріву готових страв або підтримання їх у теплому стані. Підігрівач страв - практичний прилад, який повинен бути в кожному ресторані або готелі. Обігрів за допомогою ІЧ обігрівача дуже ефективний і абсолютно безпечний для їжі. Крім того, склокерамічна нагрівальна плита забезпечує ідеальний нагрів і збереження температури їжі.
Підігрівач для страв виготовлений з нержавіючої сталі та оргскла, його легко підтримувати в чистоті, він стійкий до механічних пошкоджень і безпечний для їжі. Світловий індикатор інформує про роботу пристрою.
Підігрівач поставляється в зібраному вигляді.
Особливості підігрівача для страв I1WL400:
- Кількість джерел світла: 1
- Розмір нагрівальної плити: 320x525 мм
- Діапазон температур: 30 – 85°C
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 114263 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 7,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 555 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 380 мм |
- Цена: 18 786 ₴
