Bartscher Підігрів чашок 48 103067

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 103067
Отправка с 07 июня 202627 459 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Підігрівач чашок Bartscher - це висококласне обладнання для громадського харчування, призначене для ресторанів самообслуговування, а також буфетів і їдалень. Гарячі напої, такі як кава, чай або глінтвейн, часто подаються у ресторанах та кавярнях. Підігрів чашок перед подачею допомагає зберегти температуру напою на тривалий час, що забезпечує кращий смак.
Підігрівач для чашок дозволяє одночасно нагріти 48 чашок з максимальним діаметром 90 мм. Діапазон роботи пристрою від 30°C до 45°C, що не охолоджує поданий напій. Для зручності використання обігрівач Bartscher оснащений поворотною основою, яка полегшує вийняття чашок. Пристрій ідеально підходить для ресторанів самообслуговування, де пропонують чай і каву.
Особливості підігрівача чашок:
- розміри - діаметр 95 мм, висота 300 мм,
- 4 ємності для чайних ложок, знімні,
- максимальний діаметр чашки 90 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bartscher |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 103067 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 7,5 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 415 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Материал | Алюминий |
| Мощность | 200 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Підігріви |
| Ширина | 360 мм |
- Цена: 27 459 ₴
