Bartscher Навісний гриль GDP E

- Под заказ
- Код: (Склад 40) 370100
Отправка с 07 июня 202652 893 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Цей навісний гриль Bartscher GDP E перетворить Вашу поверхню для смаження в контактний гриль.
- Корпус: нержавіюча сталь
- Робоча поверхня - гладка антипригарна плівка, змінна
- Підходить для електричних поверхонь для смаження GDP 320E / GDP 650E
- Температурний режим від 50 °С до 220 °С
- Загальна висота з робочою поверхнею 490 мм, у відкритому вигляді 810 мм
- Контрольна лампочка нагріву
- Термостат захисту від перегріву
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Производитель | Bartscher |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 370100 |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 18 кг |
| Вид | Теплове обладнання |
| Высота | 665 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Мощность | 3 кВт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Грилі |
| Форма поверхні | Гладка |
| Ширина | 325 мм |
Информация для заказа
- Цена: 52 893 ₴
