Fimar Тісторозкаточна машина для піци з двома парами валків FI

- Под заказ
- Код: (Склад 40) STFI32N0235M
Отправка с 07 июня 202659 829 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Легко та ефективно обробляє холодне тісто з високою точністю і швидкістю, при цьому зберігаючи всі властивості тіста. Ідеально підходить для формування піци, коржів, хліба та інших кулінарних виробів, дозволяючи шеф-кухарям і пекарям розкачувати тісто до необхідних розмірів та товщини.
Є можливість плавного регулювання товщини тіста від 0,3 до 5,5 мм , що робить тісторозкаточну машину придатною для ресторанів, піцерій, кафе, пекарні та кондитерських, а також у супермаркетів з власною кухнею. Маса готового тіста може бути від 80 г до 210 г.
Оснащена важелем для регулювання товщини розкачування на обох вузлах. Корпус виготовлений із нержавіючої сталі, валки – із харчового полімеру.
Верхні валки розташовані під кутом для одержання виробів різної форми. Тісто розкачується через валки спочатку в одному напрямку, а потім в іншому, щоб заготівля отримала круглу форму. Протиаварійний мікровимикач, розташований на захисній кришці верхніх валків, дозволяє працювати тільки при закритій кришці.
Максимальний діаметр виробу: 300 мм.
Довжина валика: 320 мм.
Регулювання товщини тіста: 0.3-5.5 мм.
Вага тіста: 80-210 г.
Тісторозкатка - невідємний елемент кухонного обладнання для тих, хто цінує точність, продуктивність та високу якість приготування тіста.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fimar |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | STFI32N0235M |
| Базова одиниця | шт |
| Вага (нетто) | 36 кг |
| Вид | Хлібопекарське обладнання |
| Высота | 775 мм |
| Глубина | 510 мм |
| Мощность | 370 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Тісторозкатки |
| Ширина | 490 мм |
- Цена: 59 829 ₴
