Льодогенератор GR 850 CO2 Split - це професійний пристрій, який використовується для ефективного виробництва гранульованого льоду. Льодогенератори ICE TECH GR забезпечують оптимальне охолодження для широкого спектру продуктів. Використовується на вітринах зі свіжою їжею в супермаркетах, ресторанах швидкого обслуговування, консервування морепродуктів або в коктейлі.
Гранульований лід дозволяє різним секторам підтримувати контрольовану температуру, забезпечуючи, таким чином, безпеку харчових, комерційних, наукових і промислових застосуваннях.
Матеріал
Льодогенератор виготовлений повністю з високоякісної нержавіючої сталі, яка є стійкою до ударів і подряпин і легко чиститься.
Охолодження
Має повітряне охолодження. Навколо пристрою повинна бути забезпечена вільна циркуляція повітря. Його не можна вбудовувати або розташовувати поблизу іншого теплогенеруючого обладнання, інакше його ККД істотно знизиться.
Продуктивність
Апарат виробляє гранульований лід. Потужність заморожування льодогенератора становить до 850 кг льоду на добу.
- Холодоагент: R404
- Кліматичний клас: T
- Підключення води: 3/4"
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 50185 |
| Базова одиниця | шт |
| Производитель | Ice Tech |
| Вага (нетто) | 88 кг |
| Вид | Барне обладнання |
| Высота | 815 мм |
| Глубина | 410 мм |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Мощность | 600 Вт |
| Производительность | 850 кг/день |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Льодогенератори |
| Ширина | 525 мм |
- Цена: 891 427 ₴


Отправка с 08 июня 2026