Келих для коктейлю Speakeasies 250 мл. A13176BYL02AA01 LUIGI BORMIOLI

- В наявності
- Код: A13176BYL02AA01
546 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Luigi Bormioli – Колекція Speakeasy Swing: Бокали для вина
- Тип продукту: Бокали для вина
- Бренд: Luigi Bormioli
- >Матеріал: Кришталь SON.hyx
- g>Об'єм: 250 мл (8¾ oz)
- Розміри: 19 см (висота) х 6,7 см (діаметр)
- Колір: Прозорий
- Можна мити в посудомийній машині: Так
Ключові характеристики:
-
Колекція Speakeasy Swing: Колекція Speakeasy Swing поєднує елегантний стиль з високою функціональністю. Бокали в цій колекції мають стильний, витончений вигляд і універсальність, що робить їх ідеальними для подачі різних напоїв.
-
Кришталь SON.hyx: Завдяки використанню кришталю SON.hyx, бокали мають високий рівень прозорості та блиску. Вони на 105% більш стійкі до механічних ударів, на 37,5% міцніші в області країв і на 98% стійкіші до поломок при сушінні вручну.
-
Італійська майстерність: Luigi Bormioli поєднує традиційне італійське ремесло з сучасними технологіями, щоб створити продукти найвищої якості.
-
Довговічність: Ці бокали можна мити в посудомийній машині, зберігаючи свої властивості навіть після 4000 циклів миття.
Опис:
Бокали для вина з колекції Speakeasy Swing від Luigi Bormioli ідеально підходять для вишуканих напоїв, таких як вино, коктейлі чи інші напої. Виготовлені з кришталю SON.hyx, вони поєднують елегантний дизайн та високу міцність, додаючи розкішну естетику будь-якому заходу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Luigi Bormioli |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A13176BYL02AA01 |
| Група | сервірувальний посуд |
| Покриття | Без покриття |
| підгруппа | келих для коктейлю |
| Серія | Speakeasies |
| Тип | келихи |
| штрих-код | 8004743039763 |
- Ціна: 546 ₴
