Stalgast Соковитискач для цитрусових 473012

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 473012
Відправка з 11 червня 20264 741 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний соковитискач для цитрусових від Stalgast. Соковитискач для цитрусових має сито діаметром 12 см, кришка виготовлена з фарбованого чавуну та нержавіючої сталі. Завдяки ручці полегшується транспортування. Соковитискач підходить для ресторанів, барів, готелів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Тип | Соковитискач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 473012 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Stalgast |
| Висота | 710 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 741 ₴
