Sirman Подрібнювач для льоду TRITON

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 60090002
Відправка з 10 червня 202657 227 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подрібнювач для льоду Triton - професійний подрібнювач для льоду дозволяє дробити лід різного розміру завдяки регульованому лезу:.
- дрібно подрібнений лід, що дозволяє виготовляти традиційний італійський десерт граніта
- пластівці для заморожених коктейлів або для подачі чи прикраси холодних страв.i>
Льодоподрібнювач оснащений мікровимикачами, що дозволяють швидко відключити прилад у разі потреби.
Особливості подрібнювача для льоду Triton
- Швидкість подрібнення: 1500 об/хв
- Контейнер обємом: 2 літри
- Регулювання подрібнення
- Аварійний мікровимикач на кришці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 60090002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 8,5 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Об'єм, л | 2 |
| Потужність | 350 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Подрібнювачі для льоду |
| Ширина | 365 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 227 ₴
