Sirman Міксер для коктейлів SIRIO 1P VV Cromato

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 65053002
Відправка з 10 червня 202615 896 ₴
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
Міксери для напоїв Sirman, модель Sirio 1 VV Cromato, це повна лінійка сучасних та професійних міксерів для змішування молочних напоїв, призначених в основному для комерційного застосування. Пристрій був розроблений для підвішування на стіні.
Міксер Sirio 1P VV оснащений прозорою чашею ємністю 550 мл, яка виготовлена з лексану.
Версія VV з регулятором швидкості оснащена захисним мікроперемикачем на основі чаші, що забезпечує додаткову безпеку під час використання.</p> Дв
Це професійний та надійний міксер, який зробить приготування молочних коктейлів та інших напоїв легким та приємним, привертаючи увагу клієнтів у закладах громадського харчування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 65053002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 2 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 360 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Об'єм, л | 0,55 |
| Потужність | 100 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Міксери для молочних коктейлів |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 15 896 ₴
