Fimar Міксер для молочних коктейлів FR 150I

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) FR
Відправка з 10 червня 202647 922 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Блендер FIMAR FR 150I призначений для збивання та змішування соусів та мусів, приготування фруктових, молочних або алкогольних коктейлів, для перемішування та подрібнення фруктів та овочів. Чаша з нержавіючої сталі обємом 1,5 літри, оснащена захисним мікровимикачем для додаткової безпеки.
Ковпачок на кришці дає можливість додавати інгредієнти прямо під час роботи, що робить процес ще більш зручним і практичним, а мікровимикач повністю зупинить роботу під час зняття кришки.
Блендер FIMAR FR150I не призначений для дроблення льоду. Час збивання визначає користувач, з консистенції продукту. Таймер не передбачено.
Основні характеристики:
- Корпус із пофарбованого алюмінію
- Склянка з нержавіючої сталі
- Ніж з нержавіючої сталі
- Механічне керування
- Додавання інгредієнтів під час роботи
- Аварійний мікровимикач на чаші
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FR |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 4 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Об'єм, л | 1,5 |
| Потужність | 350 Вт |
| Продуктивність | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 210 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 922 ₴
