Fimar Міксер для молочних коктейлів FP1

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) FP1
Відправка з 10 червня 202613 758 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Міксер для молочних коктейлів FP1 призначений для змішування та приготування молочних коктейлів, сорбетів в кафе, ресторанах та барах.
Міксер працює на одній швидкості. Виготовлений з алюмінію, він гарантує високу міцність і стійкість до механічних пошкоджень. Стійка та чаша виготовлені з нержавіючої сталі, що підсилює його стійкість до корозії та забезпечує безпеку використання продуктів.
Особливою рисою міксера для коктейлів є автоматична система ввімкнення, яка спрацьовує тільки при наявності встановленої чаші. Це не лише забезпечує безпеку використання, але й економить енергію, оптимізуючи роботу міксера.
Особливості міксера для молочних коктейлів FP1:
- Корпус з алюмінію
- Стакан з нержавіючої сталі
- 1 швидкість
- 1 чаша
- Обєм: 0,5 л
- Система автоматичного вмикання тільки при встановленій чаші
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | FP1 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 2,5 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 485 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Об'єм, л | 0,55 |
| Потужність | 120 Вт |
| Продуктивність | 16000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 758 ₴
