EasyLine Соковитискач для цитрусових SM-CJ6

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) SM-CJ6
Відправка з 10 червня 202616 315 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач для цитрусових SM-CJ6 дозволяє вичавлювати сік з апельсинів, грейпфрутів і гранатів. Ефективний двигун пристрою дозволяє досягти 980 обертів в хвилину, завдяки чому ми отримуємо максимальну кількість соку з кожного цитрусового фрукта.
Електрична соковижималка, виготовлена з полірованого алюмінієвого сплаву, є ідеальним рішенням для віджимання соку з цитрусових. Її запуск і відключення здійснюється через важіль, що притискається до фруктів, роблячи процес простим та зручним.
Знімні частини спрощують процес чищення та обслуговування, забезпечуючи безпроблемну експлуатацію. Цей соковитискач - простий у встановленні та використанні, ідеальний вибір для тих, хто цінує надійність і зручність у побуті.
Основні характеристики:
- Корпус з алюмінієвого сплаву
- Вмикання та вимикання за допомогою важеля
- Бортики для захисту від бризок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Країна виробник | Італія |
| Тип приладу | Для цитрусових |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SM-CJ6 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 8,7 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 415 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 230 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Ширина | 220 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Соковичавниця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 315 ₴
