EasyLine Соковитискач WF-A6000

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) WF-A6000
Відправка з 09 червня 202653 182 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Соковитискач WF-A6000 ідеально підходить для приготування натурального соку з овочів та фруктів.
Соковитискaч оснащений автоматичним виштовхуванням відходів, що спрощує процес очищення та обслуговування. Зберігання відходів відбувається у пластиковому контейнері, який легко виймається і очищається. Чаша, диски та фільтр виготовлені з нержавіючої сталі, що гарантує довгий термін служби.
Основні характеристики:
- 1 швидкість
- Корпус з полірованого алюмінію
- Пластиковий контейнер для відходів
- Автоматичне виштовхування відходів
- Фільтр та диск з нержавіючої сталі
- Аварійний мікровимикач на кришці
- Отвір для завантаження: Ø70 мм
- Призначений для професійного або домашнього використання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | WF-A6000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 13 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 480 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 550 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Соковитискачі |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 182 ₴
