EasyLine Блендер BL008

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) BL008
Відправка з 09 червня 20268 671 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний блендер призначений для приготування шейків, смузі, коктейлів та інших напоїв. Чаша з прозорого лексанового скла обємом 2 літри, оснащена захисним мікровимикачем для додаткової безпеки.
Ємність оснащена ручкою для легкого та зручного перенесення, а ковпачок на кришці дає можливість додавати інгредієнти прямо під час роботи,, що робить процес ще більш зручним і практичним. Додатковою зручністю є кнопка "пульс", яка дозволяє контролювати швидкість блендера на всіх етапах змішування.
Основні характеристики:
- Корпус з пластику
- Чаша з пластику
- Ніж з нержавіючої сталі
- Регулятор швидкості
- Функція пульсації
- Аварійний мікровимикач на чаші
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BL008 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 4 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 510 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Об'єм чаші, л | 2 |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Продуктивність | 28000 об/хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Блендери |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 671 ₴
