Bartscher Темпер для портафільтра 190179

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 190179
Відправка з 10 червня 20262 774 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Темпер для портафільтра Bartscher 190179. Виготовлено з алюмінію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 190179 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,2 кг |
| Тип | Допоміжне |
| Висота | 92 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Тип | Інше |
| Ширина | 57 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 774 ₴
