Bartscher Подрібнювач для льоду 135012

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 135012
Відправка з 10 червня 202648 253 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подрібнювач для льоду - професійний пристрій, призначений для ефективного дроблення льоду.
Продуктивність до 60 кг льоду на годину задовольнить потреби малих і середніх закладів громадського харчування. Щоб забезпечити комфортну безвідмовну роботу, оснащений запобіжним вимикачем.
Контейнер для льоду 1 кг знімний, що значно полегшує очищення пристрою. Закрита розливна воронка забезпечує гігієну та безпеку на роботі. Корпус з нержавіючої сталі стійкий до механічних пошкоджень і його легко підтримувати в чистоті.
Основні характеристики:
- Низький рівень шуму
- Кліматичний клас N
- Продуктивність 60 кг/год
- Контейнер для подрібненого льоду 1 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 135012 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 14 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Потужність | 60 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Подрібнювачі для льоду |
| Ширина | 173 мм |
| Основні | |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 253 ₴
