Bartscher Диспенсер потрійний для мюслі 500379

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 500379
Відправка з 09 червня 202612 428 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диспенсер Bartscher 500379для мюслі. Потрійний диспенсер для пластівців Bartscher є одним з основних аксесуарів, необхідних в ресторанах, де подається шведський стіл, а також в готельних ресторанах, де пропонують сніданок і вечерю.Корпус виготовлений із комбінації двох стійких до подряпин елементів – сталевого лакованого листа та пластику . Обидва матеріали відповідають стандартам, що дозволяє професійно використовувати аксесуар в закладах громадського харчування. Крім того, листовий метал і пластик забезпечують стійкість диспенсера до подряпин і механічних пошкоджень.
Дозатор призначений для:
- кукурудзяні пластівці,
- крупи,
- мюслі,
- горіхи.
- Підходить для чашок висотою 7.5 см
- Легко мити – достатньо зняти резервуар
- Підходить для кріплення на стіні(поставляється без кріплень)
- 3 чаші по 3.5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 500379 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 5,6 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 395 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Матеріал | Лакована сталь |
| Об'єм, л | 10,5 |
| Тип | Диспенсері |
| Ширина | 540 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 428 ₴
