Bartscher Диспенсер для солі 680655

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 680655
Відправка з 09 червня 20264 451 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 680655 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,36 кг |
| Тип | Барне обладнання |
| Висота | 190 мм |
| Діаметр, ø | 80 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Диспенсері |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 451 ₴
