Sirman Слайсер Topaz 275

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 10270502
Відправка з 08 червня 202650 870 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10270502 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 16,5 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 455 мм |
| Довжина: | 525 мм |
| Діаметр ножа, мм | 275 |
| Потужність | 145 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Слайсері |
| Товщина | 13 мм |
| Ширина | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 870 ₴
