Sirman М'ясорубка TC 22 E 400 В

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 21222413
Відправка з 09 червня 202665 320 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мясорубка Sirman TC 22 E - це професійний і надійний інструмент, який призначений для подрібнення до 33 кг мяса всього за 10 хвилин. Професійна мясорубка ідеально підходить для використання в гастрономії, ресторанах, кейтерингу, а також у закладах колективного харчування, таких як школи, дитячі садки та їдальні для працівників.
Виготовлена з полірованого алюмінію та оснащена вентильованим двигуном і коробкою передач у масляній ванні. Головка та гвинт виготовлені з чавуну, а пластини та ножі - з високоякісної нержавіючої сталі, що забезпечує довговічність і надійність використання.
Основні характеристики мясорубки Sirman TC 22 E:
- Продуктивність: 198 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 4,5 мм
Ця мясорубка є важливим інструментом на професійних кухнях і гастрономічних закладах, де якість і швидкість обробки мяса мають велике значення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21222413 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 22 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Матеріал | Алюміній/неіржавка сталь |
| Потужність | 800 Вт |
| Продуктивність | 33 кг/10хв |
| Підключення тип | 400 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 65 320 ₴
