Sirman М'ясорубка TC 12 E 230 В

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 21122412
Відправка з 09 червня 202654 339 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мясорубка Sirman TC 12 E - це професійна мясорубка, яка здатна подрібнити 25 кг мяса всього за 10 хвилин. Цей інструмент ідеально підходить для використання в гастрономії, ресторанах, кейтерингу, а також у закладах колективного харчування, таких як школи, дитячі садки та їдальні для працівників.
Виготовлена з полірованого алюмінію, мясорубка оснащена вентильованим двигуном і коробкою передач у масляній ванні. Головка та гвинт виготовлені з чавуну, а пластини та ножі - з високоякісної нержавіючої сталі.
Електромясорубка Sirman TC 12 E - це надійний інструмент, який відмінно зарекомендує себе на професійних кухнях і гастрономічних закладах.
Основні характеристики:
- Продуктивність: 150 кг/год
- Enterprise: 1 ніж, 1 решітка Ø 4,5 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sirman |
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21122412 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Sirman |
| Вага (нетто) | 17 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Матеріал | Алюміній/неіржавка сталь |
| Потужність | 735 Вт |
| Продуктивність | 25кг/10хв |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | М'ясорубки |
| Ширина | 215 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 54 339 ₴
