Fimar Машина для очистки мідій LCF/5

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) LCF/5
Відправка з 09 червня 202679 540 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машина для очищення мідій FIMAR LCF/5 призначена для зняття панцира з мідій. Бункер розрахований на завантаження до 5 кг мідій, а за годину можна очистити 60 кг мідій.
У ємність завантажуються мідії, подається вода під натиском, та панцири очищаються щітковим диском. Жорсткі щетинки сприяють ретельному очищенню мідій від панцира.
Всі деталі машини для очистки мідій FIMAR LCF/5 виготовлені з нержавіючої сталі, що робить їх стійкими до корозії та механічних пошкоджень. На вхід обовязково подається вода для видалення панцира. Вивантаження мідій виконується після натискання кнопки. На кришці бункера встановлено мікровимикач, якщо кришку не закрито належним чином, машина для очистки мідій не запуститься в роботу.
Особливості машини для очистки мідій LCF/5:
- Таймер (0-4 хв)
- Кнопка для розвантаження продукту
- Автоматична подача струменя води для ефективного видалення очищення
- Продуктивність: 60 кг/год
- Ємність бака: 3-5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | LCF/5 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Fimar |
| Вага (нетто) | 29 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 1010 мм |
| Глибина | 700 мм |
| Потужність | 260 Вт |
| Продуктивність | 60 кг/год |
| Підключення тип | 230/400 В |
| Тип | Рибочистки |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 540 ₴
