Fimar М'ясорубка-терка комбінована 8/D

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 8/D
Відправка з 09 червня 202634 880 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мясорубка-терка 8/D - це потужний та надійний пристрій 2 в 1, який призначений для перемелювання великої кількості мяса, риби та інших продуктів у фарш, а також для натирання та нарізки моцарелли та інших твердих сортів сиру.
Продуктивність мясорубки становить до 50 кг на годину, що робить цей пристрій ідеальним для виробництва великих партій фаршу. Продуктивність терки складає 20 кг на годину.
Характеристики м'ясорубки:
- Бункер з нержавіючої сталі
- Знімна ріжуча група
- Зубчастий редуктор в масляній ванні
- Самозаточувальний ніж
- Продуктивність: до 50 кг/год
- Отвір для подачі м’яса діаметром 56 мм
Характеристики тертки:
- Вхідний отвір з полірованого алюмінію
- Ролик з нержавіючої сталі
- Нижня захисна решітка
- Вимикач на притискному важелі
- Продуктивність: 20 кг/год
Мясорубка-терка 8/D знаходить широке застосування в супермаркетах, піцеріях, готелях, мясних та рибних магазинах, а також у фаст-фудах, де потрібно швидко та ефективно обробляти мясо та сир для приготування різноманітних страв.
Комплектація: решітки та ножі, насадки для наповнення ковбас (діаметр 15, 20 мм).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Алюміній/неіржавка сталь |
| Тип | М'ясорубки |
| Продуктивність | 50 кг/год |
| Потужність | 370 Вт |
| Артикул | 8/D |
| Бренд | Fimar |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Вага (нетто) | 11 кг |
| Підключення тип | 230 В |
| Базова одиниця | шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 880 ₴
