EasyLine Прес для гамбургерів HF-130

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) HF-130
Відправка з 09 червня 20269 688 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прес для гамбургерів призначений для ручного формування котлет для гамбургерів та інших напівфабрикатів діаметром 130 мм.
Одна з ключових особливостей цього пресу - його ручний принцип роботи, що забезпечує простоту та ефективність використання. Просто помістіть мясну суміш або інгредієнти для котлет у форму, натискайте ручку пресу, і отримуйте ідеально сформовані гамбургери з однаковою товщиною.
Деталі легко розбираються для миття, що робить його відмінним вибором для активного кухаря.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HF-130 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | EasyLine |
| Вага (нетто) | 5,2 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр, ø | 130 мм |
| Тип | Преси для гамбургерів |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 688 ₴
