Bartscher Лопатка з силіконовим ребром 1500508

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) 1500508
Відправка з 11 червня 20266 243 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка Bartscher 1500508. Придатна для замішування легкого тіста (наприклад, тісто для пирогів), картопляного пюре. Силіконова кромка відділяє тісто від миски.
Сумісно: K45 Universal 5KSM45EWH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Алюміній |
| Тип | Лопатка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1500508 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,3 кг |
| Висота | 155 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 243 ₴
