Bartscher Лопатка для тіста A150033

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A150033
Відправка з 11 червня 202611 851 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лопатка для тіста Bartscher A150033. Придатна для замішування легкого тіста (наприклад, тісто для пирогів), картопляного пюре.
Сумісно: Heavy Duty 5KSM7591X, Professional 1.3 HP 5KSM7990XEWH
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Лопатка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A150033 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 36 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 851 ₴
