Bartscher Гак для тіста A150034

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A150034
Відправка з 09 червня 202612 139 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гак для тіста Bartscher A150034. Придатний для замішування густого тіста (наприклад, хліб, булочки, тісто для піци) .
Сумісно: A150047
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A150034 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,4 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 172 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Тип | Аксесуари для електромеханіки |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 139 ₴
