Bartscher Вінчик A150039

- Під замовлення
- Код: (Склад 40) A150039
Відправка з 08 червня 20267 803 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вінчик Bartscher A150039. Ідеально підходить для збивання білка, вершків та соусів.
Сумісно: Heavy Duty 5KSM7591X, Professional 1.3 HP 5KSM7990XEWH
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | A150039 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Bartscher |
| Вага (нетто) | 0,263 кг |
| Тип | Електромеханічне обладнання |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Тип | Аксесуари для електромеханіки |
| Ширина | 160 мм |
| Параметри дек і гастроємок | |
| Матеріал | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 803 ₴
