Martellato Шоколадний фонтан 5 л

- В наявності
- Код: (Склад 40) 20-4000
109 253 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шоколадний фонтан Martellato 20-4000.
- Чаша з нержавіючої сталі
- Шнек з міцного пластику
- Знімні рівня для кращої очистки
- ніжки налаштовуються по висоті
- Об’єм 5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-4000 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 1000 мм |
| Діаметр, ø | 440 мм |
| Об'єм, л | 5 |
| Потужність | 450 Вт |
| Підключення тип | 230 В |
| Тип | Аксесуари кондитерські |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 253 ₴
