Martellato Форма комета для випікання 13H4X23

- В наявності
- Код: (Склад 40) 13H4X23
2 315 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма Martellato 13H4X23, для випікання. Виконана з нержавіючої сталі.
Розмір: 220x95x40 ммФорма: Комета
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13H4X23 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 220 мм |
| Тип | Кондитерські форми |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 315 ₴
