Martellato Форма для шоколаду маска 20-CA002

- В наявності
- Код: (Склад 40) 20-CA002
438 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма Martellato 20-CA002, для шоколадної фігурки. Виконана з полікарбонату.
Кількість: 1Розмір: 135x175x40 мм
Форма: Маска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20-CA002 |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 40 мм |
| Довжина: | 135 мм |
| Тип | Кондитерські форми |
| Ширина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 438 ₴
