Martellato Форма для шоколадних фігурок "Shoos"

- В наявності
- Код: (Склад 40) MAC326S
1 608 ₴
+380 (67) 307-74-28
Менеджер
- +380 (50) 052-10-38Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма Martellato MAC326S, для шоколадних фігурок. Виконана з пластику
Розмір: 220x75x170 ммФорма: Жіноча туфля
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Martellato |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MAC326S |
| Базова одиниця | шт |
| Бренд | Martellato |
| Тип | Кондитерський інвентар |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 75 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 608 ₴
